Boho Hub

Boho Hub ruumide rent Viljandis

 

  Boho Hub ei ole lihtsal maja või ruum, see on tõeline energiatempel, kus iga nurgake ja ruumike on läbimõeldud ning kandmas energeetilist väärtust. Tervendades ja võimendades oma energiaga kõiki, kes majas viibimas ja tegutsemas. See on keskkond kus armastus saab õitseda ja kasvada südamest ning loovus vabalt kõrgustes rännata.

 Boho Hub on koduks kõikidele inimestele, kes avatud meele ja suure südamega soovimas näha maailmas positiivseid värve ning soovivad seda kõike ka teistele jagada. Boho Hubis on võimalik korraldada erinevaid üritusi ning sündmusi. Oleme rõõmuga valmis aitama ja toetama ka kõige pöörasemate ideede elluviimist. Olgu selleks mõni sünnipäev, festival, kontsert või koolitus

Lisaks ruumidele, pakume võimalust tellida meiepoolt ka catering teenus.

Ühtlasi saame pakkuda nii eraisikutele kui ettevõtetele erinevaid võimalusi nii tee ja kakaotseremooniate läbiviimisel, kui hingamis- ja meditatsioonipraktikatega. 

Samuti valmis kõikideks uuteks ideedeks ja pakkumisteks

Boho Hub

SÜDAMESAAL

Südamesaal on Boho Hub II korrusel asuv hubane ja mõnusa energiaga täidetud saal, mille põrandat katab naturaalne korkparkett. Loomulikud maakivist seinad hoiavad kõiki oma hella embusega.

75m2 saalis on mugav tegeleda nii jooga, meditatsiooni kui tantsuga. 

 

VAATA LÄHEMALT

Boho Hub teraapiatuba

VASEM SÜDAME VATSAKE

Vasem Südame vatsake on Boho Hub’i teraapiatuba, mis kannab endas naiselikku ja väekalt tervendus energiat. See on koht, kus mõnusalt vestelda või teha tööd keha ning vaimuga. 

VAATA LÄHEMALT

Boho Hub

PAREM SÜDAME VATSAKE

Parem Südame Vatsake on mõnus tuba, mida toetab mehine ja materiaalne energiavool. See tuba sobib suurepäraselt koosolekuteks, privaatseteks telefoni kõnedeks, otsuste langetamiseks ning ka tööks iseendaga. 

VAATA LÄHEMALT

Boho Hub

LOUNGE

Boho Hub Lounge on suurepärane koht kus korraldada väiksem konverents, esitlus või töine koosviibimine. Sobides samuti sünnipäeva või mõne muu sündmuse tähistamiseks.

50m2 lounge alas, on olemas ka väikene lava koos helisüsteemiga.

VAATA LÄHEMALT

Boho hub

HUB

Boho Hub on mitmekülgne ja suurepärase atmosfääriga koht, korraldamaks erinevaid üritusi, kontserte ja minifestivale. Lisaks maja kahele korrusele ja baarile, on kasutada ka maja ümbritsev ligi 2000m2 õue ala. Kus piiranguid seab vaid fantaasialennu kõrgus.

VAATA LÄHEMALT

BRONEERIMINE

space@bohohub.ee